Metody płatności:

 

a. Przelew bankowy

Dane do przelewu:
Boho Scandi Katarzyna Maćkowska
Bank Zachodni WBK S.A. 80 1090 1838 0000 0001 3350 8936
ul. Karosek 1, 32-700 Bochnia

b. Płatność za pobraniem

Dostawa

 

1.     Klient może wybrać dostawę za pośrednictwem różnych firm kurierskich

DHL STANDARD21 zł.
DPD CLASSIC 25 zł. 
DHL POBRANIE26 zł.

 

2.     Termin dostawy i realizacji zamówienia liczony jest w dniach roboczych.

3.     Sprzedawca, zgodnie z wolą Klienta, dostarcza wraz z Towarem fakturę VAT obejmującą dostarczane Towary.

4.     W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w powyższych terminach z przyczyn niezależnych od SKLEPU, pracownik SKLEPU skontaktuje się z zamawiającym.

5.     Wysyłki realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku. Towar wysyłany jest w ciągu 24 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty na koncie sklepu. W przypadku przesyłek płatnych przy odbiorze od momentu potwierdzenia e-mail przez sklep.

DOSTAWA ZA GRANICĘ: Po uprzednim kontakcie ze sprzedawcą.

Zwrot

 

1.     Klient będący Konsumentem może odstąpić od Umowy bez podania przyczyny poprzez złożenie stosownego oświadczenia w terminie 14 dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

2.     Klient może sformułować oświadczenie samodzielnie bądź skorzystać ze wzoru oświadczenia o odstąpieniu od Umowy, który stanowi Załącznik nr 1 do Regulaminu.

3.     Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru lub w przypadku Umowy o świadczenie Usług od dnia jej zawarcia.

4.     Sprzedawca z chwilą otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od Umowy przez Konsumenta prześle na adres poczty elektronicznej Konsumenta potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od Umowy.
* Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów odnośnie zwrotów zapraszam do zakładki #Regulamin